Хорватія — це моя дитяча мрія!!!

Гармаш Інна, менеджер.

Інформаційний тур в Хорватію, інспекція готелей з туроператором TUI.

Час поїздки: червень 2013

 

Хорватія — це моя дитяча мрія, довго чекала на зустріч, і вона мене дуже порадувала, я ще більше захопилася даною країною.

Відвідала Хорватію в рекламному турі з туроператором TUI, в ході якого ми оглянули готелі в Далмації, Істрії, острові Брач, а також для нас були організовані незабутні екскурсії.

 

Хорватія – це країна для тих, хто любить активний відпочинок і не звик відпустку проводити тільки лежачи на пляжі. Дана країна дуже багатогранна, але усі її  частини об»єднує прекрасне море, одне із самих чистих морів світу – Адріатичне море, дуже смачна кухня та привітність місцевого населення.

Вразив мене півострів Істрія – один з найбільших і найзеленіших півостровів Хорватії. А самі цікаві міста Істрії — Ровінь, Пореч та Пула.

Ровінь – одне із самих романтичних містечок, схоже на Венецію, місто на воді, вузенькі вулички, будинки, прикрашені вазонами — все це надає особливого шарму. Літом тут проводять багато музичних фестивалів та художніх виставок, саме тут знаходиться одна з найбільших дискотек. Ровінь – це також і портове місто, звідси можна взяти екскурсію до  Венеції, якщо у вас відкрита мультивіза, приблизно це коштує 65 евро.

 

Наступне місто, яке повністю відрізняється від попереднього – це Пула. Місто багате історією, яка дуже вплинула на його розбудову, архітектуру, традиції, культуру. Тут знаходиться  багато давньоримських пам»яток, зокрема перекрасно зберігся амфітеатер Арена, який колись вміщував 25 тис. глядачів, і зараз він є діючим, але розмістить тільки 5 тис. По місту багато давньоримських арок та базилік. Пула — це також і портове місто, і тут гарний  можна зробити шопінг.

 

Одним з найбільш активних і найпопулярніших міст є Пореч, тут яскраво виділяється  Старе місто з великою кількість римських пам»яток, а також набережна із самими різноманітними  кафе, ресторанчиками, тут є декілька дискотек, два казино, в літній період місто охоплює велика кількість музичних фестивалів, в 20 хвилинах від Пореча знаходиться один з найбільших аквапарків «Істраландія».

 

В 5 км від Пореча знаходиться туристичний комплекс  Зелена Лагуна – це комплекс готелей, які мають різну зірковіть та відстань до моря, але мають спільну курортну інфраструктуру: тут велика кількість, кафе, ресторанів, гарні умови для заняття різними видами спорту.

 

До Пореча регулярно ходить туристичний автобус (10 хв. їзди) або поїзд чи  катера (приблизно — 25-30 хвилин).
Комплекс має пляжі на будь-який смак – тут є і бетонні плити, галькові заходи, навіть невеликий  насипний піщаний пляж, багато місць на березі моря, що знаходяться під соснами, деякі частини пляжа нагороджені блакитним прапором за екологічну чистоту. Але пляжі муніципальні, тобто при користуванні  за зонтики і шезлонги потрібно буде доплачувати.

Красу природи Хорватії просто не передати: національний парк Карк, Плитвицькі озера, бухти, і багато-багато іншої краси, що назавжди залишаться в пам»яті.

Мною була проведена інспекція наступних готелей:

The Residence 4*

Le Meridien Lav 5*

Waterman Supetrus 4*

Velaris Resort 3*/4*

Apartments Medena 3*

Hotel Medena 3*

Jadran 3*

Holiday Village Sagitta 3*

Bluesun Marina 3*

Bluesun Soline 3*

Bluesun Berulia 4*

Horizont 4*

Solaris Jure 4*

Solaris Niko 4*

Solaris Jakov 3*

Solaris Ivan NEW 4*+

Solaris Andrija 4*

Amarin 4*

Istra Red Island 4*

Eden 4*

Lone 5*

Belvedere Maistra 4*

Pineta 3*

Funtana 3*

Laguna Albatros 4*

Laguna Gran Vista 3*

Laguna Istra 3*

Delfin 2*

Laguna Galijot 4*

Laguna Mediteran 4*

Hotel Laguna 3*

Hotel Maestral 4*

Melia Coral 5*

Stella Maris Resort 3*

Depandance Park 4*

Sol Aurora 4*

Sol Garden Istra Hotel&Village

Ambassador Remisens Premium Hotel 5*

Remisens Premium&Romantic Hotel (ex-Villa Ambassador) 4*

Mediteran 4*

Marina 3*

Kempinski Hotel Adriatic 5*

Melia Istrian Villas 4*

Sol Polynesia 3*

Sol Amfora 4*